Facebook Twitter İnstagram Youtube Google Rss
Kurumsal
VİZYON

1992 yılında küçük bir atölyede Plastik Enjeksiyon Kalıp Üretimine Başlayan "Kenanoğlu Plastik" in kurulduğu ilk gün , önüne koyduğu birinci hedef bu oldu. Kenanoğlu Plastik , bugün kendi sektöründe pazar lideri ve liderliğini sürdürmek için büyümeye , gelişmeye ve öncülük yapmaya 2015 Yılından İtibaren "RUBY LİFE" Markası ile devam ediyor.

DENEYİM ve TEKNOLOJİ

"Ruby Life" ürünlerinde kalite, hız ve güven prensipleri ile birlikte sürekli gelişmeyi hedefleyen bir ekip olarak çalışmaktadır.

Dünya standardı olarak kabul edilen ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi'ne ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi' ne sahip olan Ruby Life ürünleri, Dünyada ve Türkiye'de sık sık taklit ediliyor.

KALİTE

Ancak Ruby Life' ın hem ürün hemde ambalaj tasarımları , Türk Patent Enstitüsü tarafından "Endüstriyel Tasarım Tescil" ve "Faydalı Model Tescil"  Belgeleri ile koruma altına Alınmıştır.
Bu Çalışmalarımızın sonucu olarak firmamız,Sektöründeki gelişmelere öncülük etmiş olmanın haklı gururu ile Yurt içinde geniş Müşteri Portföyü, Yurt dışında ise Orta Asya'dan Afrika'ya,Avrupa'dan Güney Amerika'ya kadar olan ihracatı ile her geçen gün sizlerden aldığı güç ile 'Türk Malı' damgasını taşıyan önemli bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor.

FİYAT

Ruby Life yüksek deneyim ve teknolojik alt yapısı bizlere kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı ürünler sunabilme gücünü kazandırmaktadır. Yüksek rekabet gücüne sahip istikrarlı fiyat politikamız ile yerel pazarda ulusal marketlerde ve seçkin toptancılardaki pazar liderliğimizi sürdürmekteyiz. Bu yüksek rekabet gücümüz ve kalitemiz dört kıtada 50’yi aşkın ülkede gerçekleşen satışlarımız ile bize bir dünya markası olma yolunu açmıştır.

Kampanyalarımızdan İlk Siz Haberdar Olun !


Ürünlerimiz ile ilgili kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olmak için telefon numaranızı yandaki alana yazıp kaydetmeniz yeterli. Herhangi bir üründe kampanya olduğu zaman sms ile ilk siz haberdar olacaksınız.